Kонсульство України в Дубаї

, Київ 09:18

Оформлення БІОМЕТРИЧНОГО паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм

Увага!

Консульство України в місті Дубай запроваджує попередній запис на прийом документів для виготовлення закордонного біометричного паспорта. Запис здійснюється за адресою 

 

dubai_passport@ukr.net  !!!  dubai_passport@ukr.net  !!!  dubai_passport@ukr.net

 

на яку необхідно надіслати заповнену

 

 заяву (завантажити)

 

та чекати на відповідь від співробітника Консульства після опрацювання.

Документи на оформлення закордонного паспорта від громадян, які попередньо не записалися на прийом, не прийматимуться. 

 

 

Оформлення паспорта громадянам України, які досягли шістнадцятирічного віку, здійснюється на підставі їх особистої заяви.

Оформлення паспорта громадянам України, які не досягли шістнадцятирічного віку, здійснюється на підставі заяви батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників, а якщо батьки не перебувають у шлюбі – за заявою того з батьків, з яким проживає особа, або інших представників.

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон до Консульства України в місті Дубай подаються:

- заява-анкета, яка формується в електронній формі консульською посадовою особою під час подачі документів;

- документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (ОБОВ’ЯЗКОВО КОПІЇ) та копію «внутрішнього» паспорту;

- дві фотокартки розміром 3,5 см на 4,5 см та одну фотокартку розміром 10 см на 15 см (білий фон, матові).

- квитанція про сплату консульського збору (оплата здійснюється під час подачі документів через банківський термінал/ готівка не приймається).

 

Громадянином України, який не досяг шістнадцятирічного віку та оформлює вперше паспорт:

- заява-анкета, яка формується в електронній формі консульською посадовою особою під час подачі документів від імені дитини батьками (усиновлювачами), опікунами, піклувальниками, а якщо батьки не перебувають у шлюбі – того з батьків, з яким проживає особа, або іншими представниками;

- свідоцтво про народження;

- довідка про реєстрацію особи громадянином України (за довідкою необхідно звернутися до Консульства заздалегідь);

- квитанція про сплату консульського збору (оплата здійснюється під час подачі документів);

- дві фотокартки розміром 3,5 см на 4,5 см та одну фотокартку розміром 10 см на 15 см (білий фон, матові).

Документи, видані компетентними органами іноземних держав, подаються легалізованими (якщо інше не передбачено чинними міжнародними договорами України) разом із перекладом українською мовою нотаріально засвідченим.

За оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у строк до 3 місяців, без урахування строків доставки) справляється консульський збір відповідно до Тарифів консульського збору.

Термін дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Паспорт оформляється особам, які не досягли шістнадцятирічного віку, на 4 роки, а особам, які досягли шістнадцятирічного віку, – на 10 років.

ВАЖЛИВО! Консульство України в місті Дубай приймає громадян України для оформлення паспорта для виїзду за кордон тільки за попереднім записом.

 

Термінова доставка паспорта громадянина України для виїзду за кордон міжнародним експрес-відправленням

Пунктом 13 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, затвердженого постановою КМУ від 07.05.2014 р. № 152, передбачено можливість того, що, після їх виготовлення та передачі до МЗС України,  паспорти для виїзду за кордон можуть бути надіслані до закордонної дипломатичної установи України міжнародним експрес-відправленням за письмовою заявою за власний рахунок громадянина, на ім’я якого оформлено паспорт, або його законного представника.

На сьогодні вказану пересилку паспортів вже активно забезпечують офіційне представництво в Україні міжнародного поштового оператора ,,Federal Express”.

У такому випадку, при подачі до Консульства Україна в місті Дубай пакету документів про оформлення паспорта чи в інший час, заявник подає заяву (ЗАВАНТАЖИТИ) та підтвердження про оплату доставки виготовленого паспорта або номер рахунку у відповідній компанії, відкритий на ім’я заявника.