Kонсульство України в Дубаї

, Київ 01:59

Делегація України взяла участь у сьомій Щорічній інвестиційній зустрічі

04 квітня 2017, 13:54

Українська делегація на чолі з заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговим представником України Наталією Микольською взяла участь у сьомій Щорічній інвестиційній зустрічі (Annual Investment Meeting 2017) у м. Дубаі.

Під час роботи на AIM 2017 Н.Микольська презентувала учасникам заходу інвестиційний потенціал України та провела ряд двосторонніх зустрічей, зокрема, з Державним міністром міжнародного співробітництва ОАЕ та Головою організаційного комітету Експо 2020 Рім Аль Гашемі, заступником Міністра економіки ОАЕ Абдулою Аль Салехом, Головою Управління економічного розвитку Абу Дабі Алі Маджедом Аль Мансурі та низкою представників офіційних делегацій країн-учасниць заходу.

За результатами проведених зустрічей було досягнуто домовленостей щодо конкретних шляхів інтенсифікації економічного співробітництва з ОАЕ, розвитку інвестиційного співробітництва та першочергових кроків, які необхідно здійснити з метою підготовки участі України в Всесвітній виставці Експо 2020.

З заступником Міністра економіки ОАЕ Абдулою Аль Салехом

Зустріч з  Головою Управління економічного розвитку Абу Дабі Алі Маджедом Аль Мансурі

Зучстріч з Державним міністром міжнародного співробітництва ОАЕ та Головою організаційного комітету Експо 2020 Рім Аль Гашемі

Зустріч з заступником Міністра економіки ОАЕ Абдулою Аль Салехом