Kонсульство України в Дубаї

, Київ 17:42

Делегація України взяла участь у сьомій Щорічній інвестиційній зустрічі

04 квітня, 13:54

Українська делегація на чолі з заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговим представником України Наталією Микольською взяла участь у сьомій Щорічній інвестиційній зустрічі (Annual Investment Meeting 2017) у м. Дубаі.

Під час роботи на AIM 2017 Н.Микольська презентувала учасникам заходу інвестиційний потенціал України та провела ряд двосторонніх зустрічей, зокрема, з Державним міністром міжнародного співробітництва ОАЕ та Головою організаційного комітету Експо 2020 Рім Аль Гашемі, заступником Міністра економіки ОАЕ Абдулою Аль Салехом, Головою Управління економічного розвитку Абу Дабі Алі Маджедом Аль Мансурі та низкою представників офіційних делегацій країн-учасниць заходу.

За результатами проведених зустрічей було досягнуто домовленостей щодо конкретних шляхів інтенсифікації економічного співробітництва з ОАЕ, розвитку інвестиційного співробітництва та першочергових кроків, які необхідно здійснити з метою підготовки участі України в Всесвітній виставці Експо 2020.

З заступником Міністра економіки ОАЕ Абдулою Аль Салехом

Зустріч з  Головою Управління економічного розвитку Абу Дабі Алі Маджедом Аль Мансурі

Зучстріч з Державним міністром міжнародного співробітництва ОАЕ та Головою організаційного комітету Експо 2020 Рім Аль Гашемі

Зустріч з заступником Міністра економіки ОАЕ Абдулою Аль Салехом

Останні новини

МЗС проводить традиційний захід просто неба з присвятою Криму | 14 червня, 16:44

Під стінами Міністерства закордонних справ на Михайлівській площі вже втретє відбудеться МЗС OPEN AIR – цього разу джазовий концерт «Музика вільних людей». Захід організований спільно з Koktebel Jazz Festival. Концерт є символом солідарності та підтримки тих, хто виступає проти російської окупації Криму. 

В ОАЕ почав роботу форум «Єдність заради безпеки» | 29 березня, 10:50

28 березня 2017 р., у столиці ОАЕ Абу-Дабі стартував триденний форум «Єдність заради безпеки». Захід, в якому беруть участь міністри та інші високопосадовці сфери внутрішньої безпеки з різних країн, проходить під патронатом Президента ОАЕ шейха Халіфи бін Заїда Аль Нагаяна у партнерстві з Інтерполом та має на меті віднайдення шляхів вирішення спільних проблем і визначення обов’язків у підтримці функціонування глобальної поліцейської архітектури, покликаної протистояти загрозам у безпековій сфері. В центрі уваги форуму боротьба із сімома видами злочинної діяльності, включаючи тероризм, кіберзлочинність, торгівлю наркотиками тощо.