Kонсульство України в Дубаї

, Київ 17:45

Делегація України взяла участь у Міжнародній виставці Gulfood 2017

02 березня, 11:46

У м.Дубаі у період з 26 лютого по 2 березня ц.р. проходила Міжнародна виставка Gulfood 2017 – масштабна виставка сільськогосподарських та харчових продуктів, інгредієнтів, напоїв і обладнання. 

Українську делегацію очолювала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції О.В.Трофімцева. За сприяння Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та ПУ в ОАЕ на Gulfood - 2017 Київською торгово-промисловою палатою було організовано роботу національного стенду України. Загалом у виставці, яку відвідало близько 95 тис. осіб, взяли участь 37 українських підприємств. 

В рамках роботи виставки українська делегація взяла участь у брифінгу з питань експортного потенціалу Азербайджану, Грузії та України, організованому ТПП Дубаю. Міжнародним інвесторам та керівництву ТПП Дубаю було представлено інвестиційний потенціал агропромислового сектору України, а також конкретні заходи українського Уряду, спрямовані на залучення та захист іноземних інвестицій. 

Крім того, відбулась окрема зустріч О.В.Трофімцевої з Міністром з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища ОАЕ Т.Аль Зеюді. Під час зустрічі сторони обговорили поточний стан двостороннього співробітництва в агропромисловій сфері та шляхи його подальшого посилення. У ході зустрічі сторони домовились про організацію візиту Міністра зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ до України у поточному році, а також про направлення бізнес-місії для представників зацікавлених компаній з Об’єднаних Арабських Еміратів для встановлення прямих контактів з потенційними українськими партнерами, експортерами та ознайомлення з інвестиційними можливостями в аграрному секторі.

 

Останні новини

МЗС проводить традиційний захід просто неба з присвятою Криму | 14 червня, 16:44

Під стінами Міністерства закордонних справ на Михайлівській площі вже втретє відбудеться МЗС OPEN AIR – цього разу джазовий концерт «Музика вільних людей». Захід організований спільно з Koktebel Jazz Festival. Концерт є символом солідарності та підтримки тих, хто виступає проти російської окупації Криму. 

В ОАЕ почав роботу форум «Єдність заради безпеки» | 29 березня, 10:50

28 березня 2017 р., у столиці ОАЕ Абу-Дабі стартував триденний форум «Єдність заради безпеки». Захід, в якому беруть участь міністри та інші високопосадовці сфери внутрішньої безпеки з різних країн, проходить під патронатом Президента ОАЕ шейха Халіфи бін Заїда Аль Нагаяна у партнерстві з Інтерполом та має на меті віднайдення шляхів вирішення спільних проблем і визначення обов’язків у підтримці функціонування глобальної поліцейської архітектури, покликаної протистояти загрозам у безпековій сфері. В центрі уваги форуму боротьба із сімома видами злочинної діяльності, включаючи тероризм, кіберзлочинність, торгівлю наркотиками тощо.