Kонсульство України в Дубаї

, Київ 16:51

В ОАЕ почав роботу форум «Єдність заради безпеки»

29 березня, 10:50

28 березня 2017 р., у столиці ОАЕ Абу-Дабі стартував триденний форум «Єдність заради безпеки». Захід, в якому беруть участь міністри та інші високопосадовці сфери внутрішньої безпеки з різних країн, проходить під патронатом Президента ОАЕ шейха Халіфи бін Заїда Аль Нагаяна у партнерстві з Інтерполом та має на меті віднайдення шляхів вирішення спільних проблем і визначення обов’язків у підтримці функціонування глобальної поліцейської архітектури, покликаної протистояти загрозам у безпековій сфері. В центрі уваги форуму боротьба із сімома видами злочинної діяльності, включаючи тероризм, кіберзлочинність, торгівлю наркотиками тощо.

Українську делегацію на зазначеному форумі очолив заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян. У ході першого дня заходу він провів зустріч із віце-прем’єр міністром, міністром внутрішніх справ ОАЕ шейхом Сейфом бін Заїдом Аль Нагаяном. Співрозмовники обговорили результати реформи МВС України, оновлену структуру і функції відомства, розвиток системи біометричних даних і впровадження відеофіксації правопорушень на українських дорогах. Окрему увагу було приділено загостренню ситуації на сході України. Шейх С. Аль Нагаян у свою чергу зазначив, що Емірати готові спільно боротися із викликами, які стоять перед ОАЕ та Україною, і що Форум допоможе обмінятися досвідом у системі внутрішньої безпеки.

Також було домовлено, що в Україну найближчим часом прибудуть еміратські експерти для проведення відповідних консультацій з метою погодження та фіналізації Угоди про співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю та тероризмом між Урядами України та ОАЕ, яка вже тривалий час перебуває на опрацюванні сторін. Наприкінці зустрічі, на якій, зокрема, були присутні дипломати Посольства України в ОАЕ, міністр внутрішніх справ Еміратів запропонував створити робочу групу для підтримки подальшої комунікації та обговорення робочих питань.

 

Останні новини

В ОАЕ відсвяткували 26-ту річницю незалежності України | 27 серпня, 10:10

24 серпня у м. Абу-Дабі, у банкетному залі готелю Crown Plaza за сприяння Посольства України в ОАЕ відбулося святкове зібрання української громади

МЗС проводить традиційний захід просто неба з присвятою Криму | 14 червня, 16:44

Під стінами Міністерства закордонних справ на Михайлівській площі вже втретє відбудеться МЗС OPEN AIR – цього разу джазовий концерт «Музика вільних людей». Захід організований спільно з Koktebel Jazz Festival. Концерт є символом солідарності та підтримки тих, хто виступає проти російської окупації Криму.