Kонсульство України в Дубаї

, Київ 23:30

В ОАЕ відбулися заходи в рамках відзначення шевченківських днів.

12 березня, 11:34

            9 березня 2017 р. в арт-центрі Mall of the Emirates (м.Дубай) відбулися шевченківські читання, приурочені до дня народження Тараса Шевченка.

            10 березня 2017 р. в українській школі в ОАЕ (м.Дубай) відбувся культурний захід, присвячений пам’яті Кобзаря. Також шевченківські читання пройшли в м.Абу-Дабі (творча майстерня N2N Galery, Al Ain Tower).

            У зазначених заходах взяли участь представники української громади ОАЕ (як дорослі, так і діти) та дипломати Посольства України в ОАЕ і Консульства України в м.Дубай.

            У ході заходів їх учасники читали вірші великого українського поета, співали пісні, згадували епізоди життєвого шляху та цікаві факти біографії Т.Шевченка. Окрім того, демонструвалося тематичне відео присвячене творчості Кобзаря, проводились паралелі між часами його життя і сьогоденням.

            Проведення згаданих заходів засвідчило незгасаючий інтерес українців ОАЕ до постаті Т.Г.Шевченка, а також сприяло подальшому єднанню представників української громади Еміратів та її зміцненню.

 

Останні новини

МЗС проводить традиційний захід просто неба з присвятою Криму | 14 червня, 16:44

Під стінами Міністерства закордонних справ на Михайлівській площі вже втретє відбудеться МЗС OPEN AIR – цього разу джазовий концерт «Музика вільних людей». Захід організований спільно з Koktebel Jazz Festival. Концерт є символом солідарності та підтримки тих, хто виступає проти російської окупації Криму. 

В ОАЕ почав роботу форум «Єдність заради безпеки» | 29 березня, 10:50

28 березня 2017 р., у столиці ОАЕ Абу-Дабі стартував триденний форум «Єдність заради безпеки». Захід, в якому беруть участь міністри та інші високопосадовці сфери внутрішньої безпеки з різних країн, проходить під патронатом Президента ОАЕ шейха Халіфи бін Заїда Аль Нагаяна у партнерстві з Інтерполом та має на меті віднайдення шляхів вирішення спільних проблем і визначення обов’язків у підтримці функціонування глобальної поліцейської архітектури, покликаної протистояти загрозам у безпековій сфері. В центрі уваги форуму боротьба із сімома видами злочинної діяльності, включаючи тероризм, кіберзлочинність, торгівлю наркотиками тощо.