Kонсульство України в Дубаї

, Київ 06:38

з 22 лютого по 1 березня 2017 року в ОАЕ перебувала для відпочинку та реабілітації чергова група українських військовослужбовців, які були поранені в зоні АТО

07 березня 2017, 08:29

У період із 22 лютого по 1 березня 2017 року в ОАЕ перебувала для відпочинку та реабілітації чергова група українських військовослужбовців, які були поранені в зоні АТО (6 осіб).
Співробітниками Посольства була розроблена та реалізована за сприяння українських підприємців і державних діячів, а також активістів української громади ОАЕ програма перебування та реабілітації зазначеної групи, яка, зокрема, включала відвідання однієї з найбільш представницьких міжнародних виставок озброєнь, технологій безпеки від провідних виробників зі всього світу IDEX (The International Defence Exhibition); оглядові екскурсії по м.м. Абу-Дабі, Аль-Айн, Шарджа та Дубай. 
Наші військові залишились задоволені програмою свого відпочинку та реабілітації в ОАЕ і висловили слова щирої подяки організаторам та всім українцям, які долучилися до її реалізації.
Посольство України в ОАЕ висловлює щиру подяку Генеральному директору ДК «Укроборонпром» Роману Романову, генеральному директору Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв Державного управління справами України Павлу Кривоносу, активістам української громади ОАЕ Ірині-Ізольді Горбильовій, Олегу Копачу, Ксенії Джорно, Анастасії Нечаєвій, Єлізаветі Федоренко, Ганні Мьордоч, Ганні Докукіній, Денису Гривасу, Сергію та Наталії Пінчук, Катерині Мінаган, Костянтину Куріло, Катерині Селім за допомогу в реалізації програми реабілітації та відпочинку для наших військових.