Kонсульство України в Дубаї

, Київ 02:03

Міжнародний день «Навколо світу» – толерантність та розуміння

13 лютого 2017, 20:15

8 лютого 2017 р. у вищому навчальному закладі м. Шарджа  Higher Colleges of Technologies (HCT), в якому навчається понад 3,5 тис. студентів, уперше відбувся Міжнародний день «Навколо світу» на тему толерантності та розуміння. Оскільки в HCT навчаються лише студенти з ОАЕ, особливістю цього заходу стало те, що презентаційні стенди усіх 28 представлених  країн готували місцеві студенти.

Викладачу бізнес-школи українцю Сергію Співаковському вдалося зібрати команду з 12 студенток ОАЕ, які зацікавилися Україною і під його керівництвом підготували український стенд. У презентації України також взяли участь віце-консул Консульства України в Дубаї Тімур Рідванов, директор та викладачі Української школи в ОАЕ.

Консульство України в м. Дубаї надало усебічну інформаційно- консультаційну підтримку заходу й українській команді, а його Консул-керівник Олександр Балануца отримав подяку від організаторів.

Український стенд привернув величезну увагу відвідувачів заходу, які були в захопленні від національного вбрання, українських страв та краєвидів, із задоволенням брали участь у вікторинах та змаганнях, із подивом дізнавалися про відомих у світі людей українського походження, українські слова, запозичені з арабської мови, співпрацю України й ОАЕ та інші цікаві факти.