Kонсульство України в Дубаї

, Київ 06:40

Зустріч Консула-керівника Консульства України в місті Дубай з керівником Офісу МЗС ОАЕ в Еміраті Шарджа

16 січня 2017, 13:37
15 січня 2017 року відбулась робоча зустріч Консула-керівника Консульства України в місті Дубай О.О.Балануци з керівником Офісу МЗС ОАЕ в Еміраті Шарджа паном Абдулрахманом Аль-Шамсі.
Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання захисту прав та інтересів громадян України в країні перебування, зокрема в Еміраті Шарджа та інших Північних Еміратах. 
Особливу увагу співрозмовників було приділено роботі компетентних органів ОАЕ в Еміраті Шарджа та в міжнародному аеропорту емірату. У цьому контексті консул-керівник наголосив про незадовільний рівень оперативності інформування консульської установи про надзвичайні події з громадянами України та неналежний рівень організації роботи компетентних органів ОАЕ в міжнародному аеропорту Шарджа та національної авіакомпанії «Аір Арабіа» у контексті забезпечення своєчасного вильоту українських туристів під час затримки та скасування польотів наприкінці грудня 2016 року. 
У свою чергу еміратський високопосадовець поінформував про заходи, які вживаються Офісом МЗС ОАЕ в Еміраті Шарджа у контексті захисту прав та інтересів громадян України та іноземців у цьому Еміраті та висловив готовність надати всебічного сприяння Консульству України в місті Дубай в організації необхідних зустрічей з представниками компетентних органів ОАЕ в Еміраті Шарджа.  
Наприкінці зустрічі сторони домовилися підтримувати робочі контакти.